Tytuł Bloga
suknie ślubne z długimi rękawami, które kochamy

Suknie ślubne z długimi rękawami powracają, ale styl radykalnie zmienił się w ich najnowszej inkarnacji. Pełnowymiarowe rękawy zostały zastąpione siatką iluzji, koronką i misternymi perełkami, aby stworzyć prawdziwie kobiecy wygląd. W połączeniu z głębokim wycięciem z tyłu, najnowsze sukienki z długim rękawem są naprawdę inspirujące.
1
The Bella ma oszałamiającą różową, koralową siateczkę z głębokim dekoltem w kształcie litery "V" i pełnymi rękawami z iluzji.
Suknie otwierają się z powrotem, dzięki detalom kwiatowym i kwiatowym akcentom poprzez rękawy i biodra dopełniają wąską spódnicę z pociągnięciem.

                                     ...


Pokaż całość (0 komentarzy)
koronkowe suknie ślubne

W tym sezonie trendy w sukniach ślubnych są tak kapryśne i eklektyczne jak zmienna wiosenna pogoda. Wpływy obfitują; wszystko, od piór i kwiatów po perełki i przezroczyste nakładki, zostały dostrzeżone na wybiegach podczas ostatnich kolekcji ślubnych, ale był jeden trend, który naprawdę wzbudził naszą uwagę.
Koronkowe sukienki dla nowożeńców odniosły silny sukces w tym sezonie i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani. Historycznie rzecz biorąc, koronkowe sukienki mogą przywodzić na myśl ciężki, zapinany na guziki strój ślubny, który można było zobaczyć na starych rodzinnych zdjęciach, ta nowa kolekcja koronkowych sukienek zapowiada się na powiew świeżego powietrza.
Przeszliśmy przez kilka nowych sezonów na wybiegach...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Doskonała doskonałość: sukienki ślubne dla 'tych' obszarów problemowych

Kiedy jesteś oblubienicą o dużych rozmiarach, a nawet druhną z dziwnym obszarem "problemowym", robienie zakupów może być bolesne, ale nie musi. Nie tylko (piękne) suknie ślubne tylko w dużych rozmiarach są obfite, podobnie jak sukienki ślubne zaprojektowane, aby pochlebiać dowolną część ciała, która może wywoływać obawy.
1
Jeśli jesteś niski
"Zbyt duża głośność sprawi, że będziesz wyglądać krótko" - mówi Veaul. "Zamiast tego wybierz strój w prostym pancerzu, który wydłuża się".
Długa zasłona wydłuży cię, ale zasłony palców mogą cię odciąć.

                                               ...Pokaż całość (0 komentarzy)
wspaniałe sposoby na znalezienie sukienki dopasowanej do kształtu ciała

Fishtail lub spódnica typu A? Ballgown czy pochwa? Satynowa lub rozciągliwa koronka? Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej, która będzie pasować do Twojego kształtu, może być przytłaczające i wyczerpujące.

Tutaj Lili przedstawia swoją najlepszą radę na temat tego, jak możesz znaleźć piękną sukienkę, która pasuje do Twojej sylwetki.
1
Bądź otwarty na inne style

                                                                             Suknie Ślubne Princess 2019 przez veaul.com
Czas na sprawdzenie rzeczywistości. Nie każdy pasuje do dużych balowych sukienek...


Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 544