Tytuł Bloga
urocze sukienki z kwiatami, w które zakochasz się

Niezależnie od tego, czy w przyjęciu weselnym dołączasz dziewczyny z kwiatami, musisz przyznać, że małe falbanki są wręcz słodkie. Oto nasze absolutnie ulubione sukienki dla dziewczynek z kwiatami.

1
Ta oszałamiająca sukienka z tyłu łuk z Veaul. Idealny dla małej dziewczynki w twoim życiu, która uwielbia czuć się jak członek rodziny królewskiej!

                                              Sukienki Dla Dziewczynek 2019 przez veaul.com
2
Ta wspaniała różowa, marszczona sukienka z Veaul. Uwielbiam kolor. Jak słodko dla dziecka lub małego dziecka! Jak słodkie jest to z pałąkiem na głowę ?!


3
Uwielbiamy...
Pokaż całość (0 komentarzy)
godne dwuczęściowe suknie ślubne


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad kombinacją dwuczęściowych sukien ślubnych? Lub spódnicę ślubną i górę? Cóż, nawet jeśli nie, gwarantuję, że będziesz po obejrzeniu tych wspaniałych, dwuczęściowych sukien ślubnych!
1
Jasmine top i spódnica
Dla elegancko wyglądającej panny młodej, która wolałaby mieć kwiaty we włosach niż diamenty na szyi.

                                                                                 2 Kawałek Suknie Ślubne przez veaul.com

2
Koronki
To piękne połączenie tiulu i koronki w kolorze blush nadaje się do...

Pokaż całość (0 komentarzy)
suknie ślubne godne księżniczki narzeczonej

Każda panna młoda powinna poczuć się jak księżniczka w dniu ślubu - a dla tych, którzy również chcą wyglądać, mamy 4 suknie ślubne, które są słusznie królewskie - i pasują do każdej panny młodej księżniczki.
1
Lekka, puszysta i znakomicie "księżniczka", ta suknia marzeń składa się z warstwy po tiulu obszytej sztywną wstążką u dołu. Gorsetowy dekolt w kształcie serca jest pokryty koronkową tuniką wenecką, której własny dekolt zdobi koronka i haftowany kryształami Swarovskiego.

                                                         ...

Pokaż całość (0 komentarzy)
unikalne suknie ślubne dla nowoczesnych narzeczonych


Szukasz wyjątkowej sukni ślubnej na swój ślub? Nie chcąc tradycyjnej sukni, lub po prostu chcesz zostawić swojego przyszłego małżonka gapiącego się na końcu przejścia? To trafiłeś we właściwe miejsce. Rzuć okiem na te wspaniałe unikalne suknie ślubne dla nowoczesnej narzeczonej.
1
Jak absolutnie doskonały jest ten kwiatowy stanik dla panny młodej, która chce dodać trochę dodatkowego znaczenia do swojego ślubnego wyglądu? Klasyczny gorset w stylu gorset jest wzmocniony pięknym kwiatowym wzorem.

                                                               ...


Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 540