Tytuł Bloga
suknie ślubne z długimi rękawami, które kochamy

Suknie ślubne z długimi rękawami powracają, ale styl radykalnie zmienił się w ich najnowszej inkarnacji. Pełnowymiarowe rękawy zostały zastąpione siatką iluzji, koronką i misternymi perełkami, aby stworzyć prawdziwie kobiecy wygląd. W połączeniu z głębokim wycięciem z tyłu, najnowsze sukienki z długim rękawem są naprawdę inspirujące.
1
The Bella ma oszałamiającą różową, koralową siateczkę z głębokim dekoltem w kształcie litery "V" i pełnymi rękawami z iluzji.
Suknie otwierają się z powrotem, dzięki detalom kwiatowym i kwiatowym akcentom poprzez rękawy i biodra dopełniają wąską spódnicę z pociągnięciem.

                                                                            Długie Rękawy Suknie Ślubne przez veaul.com

2
Suknia ślubna syrenka w kolorze kości słoniowej z koralikami z dekoltem w kształcie litery "V" i pełnymi koronkowymi rękawami jest uosobieniem elegancji.
Navona charakteryzuje się niskim tyłem z elementami iluzji i kryształowymi akcentami, poruszającymi się w biodrach i długim organicznym pociągiem ozdobionym kryształami.

Eleganckie Kościół Suknie Ślubne 2017 Białe Syrena / Rozkloszowane Trenem Królewski V-Szyja Długie Rękawy Bez Pleców Z Koronki Aplikacje
3
Ta oszałamiająca sukienka syrena Clarke Gala w kolorze kości słoniowej ma wysoki dekolt i pełne rękawy z nowoczesnymi detalami z odkrytymi garniturami i dziurkami od tyłu.
Ekstrawagancka koronkowa spódnica z obszytym dołem brzegiem i długim pociągiem sprawi, że każda panna młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka.


4
Jeśli pragniesz pociągu do kaplicy, ale szukasz wzoru syreny, który goście i twój partner będą pamiętać na zawsze, Valentina Lazaro jest idealna.
Ta syrena suknia z koronkami z kości słoniowej ma dekolt ukochanego i piękne koronkowe rękawy oraz dół z koronkowymi akcentami i koronkowe aplikacje Venise na całym gorsecie.

                                                          Szukasz więcej suknia Suknie Ślubne, możesz przejść do sklepu internetowego veaul.

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 546