Tytuł Bloga
Jak przygotować się do tańca homecoming

Witaj! Jest wielu pierwszaków, którzy są bardzo podekscytowani (lub nie) na swój pierwszy taniec licealny. To może być twój przewodnik po byciu najlepiej przygotowaną dziewczyną na parkiecie.


1


Gdy idziesz na zakupy, upewnij się, że znajdziesz sukienkę wygodną i modną. Zazwyczaj underclassmen noszą krótkie sukienki, a upperclassmen noszą długie suknie, jednak ta zasada zmienia się ze szkoły na szkołę, więc pamiętaj, aby zapytać kogoś oumiejętność powrotu do domu.                                                      Homecoming Sukienki Wizytowe przez veaul.com


2


Powrót do domu to wszystko o blasku! Podczas wybierania koloru sukni pomyśl o takich rzeczach jak Twoja osobowość, kolor oczu i ulubiony kolor. Pomaga to, gdy istnieje wiele opcji. Pamiętaj też, aby mieć na uwadze cenę i być znużonym sprzedażą!3


Spróbuj znaleźć wygodne buty. Jeśli nie są wygodne, postaraj się, aby były wygodne, dodając naklejek poduszek do części butów, w których możesz dostać blistrze. Możesz kupić te naklejki w sklepach obuwniczych.


4


Wiele osób nosi obcasy do powrotu do domu. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do noszenia ich, ćwicz przez chodzenie z wyprzedzeniem. Zazwyczaj o wiele łatwiej jest chodzić krótszymi, chrupiącymi obcasami z jakimś paskiem na kostce.


5


Jeśli jesteś osobą naturalnie wysoką i jesteś samoświadoma tego, lub wolisz nie nosić obcasów, nie bój się nosić sandałów lub mieszkań! Czasami mogą nawet być bardziej odpowiednie dla mniej formalnego powrotu do domu.6


Gdy już wybierzesz sukienkę i buty, znajdziesz swoje akcesoria. Sklep taki jak uroczy Charlie's czy Claire's ma wiele tańszych biżuterii o niższej cenie. Istnieje wiele opcji akcesoriów.


7


Nie zapomnij o sprzęgłach lub małej torbie, którą możesz trzymać, aby mieć pieniądze na wypadek awarii, i telefonu. Są to bardzo ważne przedmioty, które można przechowywać w stylowy sposób!


                               Szukasz więcej suknia Sukienki Wizytowe, możesz przejść do sklepu internetowego veaul.

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 299