Tytuł Bloga
Jak dobrze wyglądać na szkolny taniec

Spójrzmy prawdzie w oczy: spotkania towarzyskie, takie jak tańce szkolne, przechodzą do historii - prawdopodobnie nawet do historii starożytnej - więc bądźcie Kleopatrą w waszej szkole i postępujcie zgodnie z tym przewodnikiem, by osiągnąć olśniewający sukces.


1


Celuj w styl. Stylowy wygląd pomaga ludziom dobrze myśleć o swoim wizerunku. Będą pamiętać cię jako piękną dziewczynę lub przystojnego faceta stojącego w kącie lub rozdzierającego go na parkiecie. Może zostawić to trwałe wrażenie i dobre wrażenie na tym.                                                        Sukienki Na Bal 2019 przez veaul.com


2


Rodzeństwo może mieć strój lub akcesoria, które możesz pożyczyć.Nie panikuj, jeśli nie wiesz, w co się ubrać. Zajrzyj do swojej przyjaciółki kilka nocy wcześniej lub przejdź przez szafę mamy lub taty. Nigdy nie wiesz, że możesz po prostu znaleźć coś uroczego i wiesz, że nikt inny tego nie zrobi!


3


Unikaj wydawania za dużo. To jedna noc i masz jeszcze wiele innych wydatków w życiu.Znajdź strój, który jest fajny, ale nie krzyczy: "Chcę chłopaka / dziewczynę!" Znajdź równowagę odzwierciedlającą to, kim jesteś i aktualne stwierdzenia dotyczące mody.


4


Znajdź sukienkę, jeśli chcesz ją założyć. Stylowe dziewczyny noszą sukienki. Kup sukienkę, która Twoim zdaniem pasuje do Ciebie i najlepiej wyraża Twoją osobowość. Wybierz kolor, który Ci odpowiada, nie tylko dlatego, że jest to kolor tego sezonu.5


Wybierz swoje buty. Buty powinny pasować do sukienki lub zestawu pant / top. To znaczy, chyba że chcesz połączyć swój strój w tęczę kolorów! Wybierz buty, w których czujesz się komfortowo podczas tańca. Japonki? Trampki? Wysokie obcasy? Skup się na wygodzie i stylu.


6


Dodaj akcesoria do swojego stroju. Akcesoria mogą dodać coś wyjątkowego do stroju, a także sprawić, że będzie wyglądać bardziej stylowo. Upewnij się, że lubisz te akcesoria. Wymieszaj i dopasuj czerwony, niebieski i fioletowy lub przyklej z żółtym. Cokolwiek chcesz, po prostu idź. Będziesz pewnie nosił coś, co lubisz i wybierzesz.


Szukasz więcej suknia Sukienki Wizytowe, możesz przejść do sklepu internetowego veaul.

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 301